Nyní jste zde:  »  Jak objednat  »  O Wizardu

ACE SPORT

o WIZARDu

K čemu slouží WIZARD ?

Spolu s objednávkovým systémem ORDERS slouží WIZARD k poptávce a objednávce Vámi vybraného, nebo požadovaného zboží. Oba běží na zabezpečeném připojení k serveru
s SSL certifikací Thawte, do nichž je pro zadání objednávky/poptávky nezbytné přihlásit se pod registrovaným jménem a heslem.

Přihlášení do WIZARDa

Do WIZARDa se přihlašujete pod uživatelským jménem a heslem, které jste si zvolili při registraci. V případě že jste údaje zapomněli, můžete si je vyžádat na přihlašovací stránce do systemu ORDERS. Přihlašovací jméno a nové heslo Vám budou odeslány na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci.

Pro procházení a zkušební konfiguraci produktů není nutné přihlášení uživatele -
WIZARD však bez přihlášení nelze dokončit,
tím pádem nevytvoří poptávku/objednávku.

Co WIZARD umožňuje

Pomocí WIZARDa si vyberete a nakonfigurujete produkt(y), které nakonec potvrdíte (pokud jste přihlášeni) a tím je vytvořena poptávka/objednávka v systemu ORDERS.

V objednávce se na základě vybraných produktů vytvoří prázdné "soupisky", a vy můžete využít aplikace ORDERS - např.komunikaci pro upřesnění poptávky/objednávky, aniž byste sáhodlouze popisovali co poptáváte.

Poznámka:
Pokud při registraci označíte pole UPOZORNĚNÍ EMAILEM (doporučujeme), obdržíte vždy při uložení náhledu ke schválení nebo jakékoli zprávy v systemu na uvedý email zprávu.

Pokud máte jakékoli nejasnosti nebo připomíky k WIZARDu, budeme vděčni za Vaše připomínky.